New foto Banská Bystrica

Spolupracujeme

Klub v Banskej Bystrici

MINISTRY of FUN - Banská Bystrica

Nachádza sa na prvom podlaží parkovacej plochy v Obchodnom centre EUROPA SHOPPING CENTER 

naviAdresa:

Na Troskách 25
974 01 BANSKÁ BYSTRICA

Kontakt:

+421905473291

ministry@ministry.sk


Prevádzkový poriadok

Každý návštevník je povinný zoznámiť sa pri vstupe do objektu s týmto prevádzkovým poriadkom. Vstupom do objektu vyjadruje návštevník súhlas s prevádzkovým poriadkom a zaväzuje sa riadiť jeho pokynmi.

Prevádzkový poriadok nájdete tu >>>>

STRATY A NÁLEZY >>>>

Zabudnuté, stratené veci, ktoré nájdeme v našich kluboch budú uschované po dobu 4 týždňov od dňa nálezu. Po tejto dobe už nie je možné veci dohľadať. Zoznam vecí, nájdete na vyššie uvedenom linku. Majiteľ vecí musí preukazateľne dokázať, že nájdená vec je jeho.

Virtuálna prehliadka klubu MINISTRY of FUN v Banskej Bystrici


 

Info:

Do klubu MINISTRY of FUN Banská Bystrica je zakázaný vstup v tielkach, teplákových a šušťákových nohaviciach a v krátkych a trojštvrťových nohaviciach. Taktiež je zakázaný vstup zákazníkom pod vplyvom alkoholu, drog alebo iných omamných látok.

Vekové obmedzenie:

- obyčajný vstup: 16+
- VIP: 18+

Prenájom klubu:

Ministry of Fun Banská Bystrica je najväčší a najmodernejší klub na Slovensku s vysoko kvalitným zvukovým systémom L'Acoustics K2 vhodný pre DJ-a a živé vystúpenia. Ministry of Fun má viac ako 80 inteligentných svetelných jednotiek (sharpy,beam,color spot,color wash, led glp) a viac ako 20 svetelných jednotiek na dokonalé nasvietenie účinkujúcich (arri,fhr), špeciálne vyrobený LED parket, LED stenu za a pred DJským pultom a množstvo LED trubíc.

Ministry of Fun je k dispozícii pre firemné aj súkromné eventy 7 dní v týždni počas neprevádzkových hodín.

Ak plánujete firemný alebo súkromný event pre viac informácií ohľadom prenájmu priestorov nás kontaktujte na e-mailovej adrese ministry@ministry.sk alebo na tel.č: +421905805549.


VIP ZONE:

Vyhradená zóna na prvom podlaží klubu MINISTRY of FUN Banská Bystrica do ktorej majú prístup len zákazníci, ktorí si pri vstupe zakúpia VIP vstupné. Priestor VIP poskytuje viac pohodlia, obsluhu v boxoch na sedenie, jedinečný výhľad na celý klub a v letných mesiacoch prístup na vonkajšiu terasu s vlastným barom. Výhodou VIP obmedzený počet predaja vstupeniek, ktorý zabráni preplnenému priestoru vo VIP ZONE. V prípade, že sa v SKY BOXE nekoná súkromná akcia, sú sprístupnené pre zákazníkov,ktorí si zakúpili VIP vstup.

VIP DRESS CODE: Casual
VIP VSTUP nezahŕňa sedenie a je vekovo obmedzený od 18 rokov!

Počas letných mesiacov býva pre návštevníkov VIP zóny otvorená vonkajšia terasa s výhľadom na Europa Shopping Center!


SKY BOX:

Klub MINISTRY of FUN Banská Bystrica sa ako prvý môže pochváliť presklennými SKY BOXami v ktorých je stlmená hladina zvuku tak, aby ste sa mohli v pokoji porozprávať a sledovať koncerty a podujatia v klube. 

SKY BOXY sú ideálne pre vaše súkromné oslavy, prezentácie a iné podujatia vášho výberu. Súčasťou SKY BOXU je bar a barman, ktorý sa postará o obsluhu vašich hostí.

SKY BOXY sú sprístupnené pre zákazníkov,ktorí si zakúpili VIP vstup kde si môžu v pohodlí vychutnať drink, alebo sa príjemne porozprávať v odhlučnenom priestore.

Pri rezervácii SKYBOXU za účelom oslavy narodenín, rozlúčky so slobodou alebo firemného, či priateľského stretnutia spolupracujeme s agentúrou Madelaine, ktorá Vám na kľúč zabezpečí tématickú narodeninovú oslavu a rozlúčku so slobodou, ktorá zahŕňa výzdobu skyboxu/skybox gold, party catering a candy bar vo zvolenej téme ušitej na mieru oslávenca alebo nevesty/ženícha. V prípade firemného alebo priateľského stretnutia Vám zabezpečí party catering podľa požiadaviek.

Pre viac info kontaktujte info@madelaine.sk, www.madelaine.sk


SKY BOX GOLD:

SKY BOX na treťom podlaží klubu MINISTRY of FUN Banská Bystrica v ktorom je stlmená hladina zvuku tak, aby ste sa mohli v pokoji porozprávať v luxusnom prostredí boxu a sledovať koncerty a podujatia v klube z tretieho podlažia a

poskytne vám výhľad ktorý vám neposkytne žiadna iná diskotéka na Slovensku a ani v blízkom zahraničí.

Súčasťou SKY BOXU GOLD je bar a osobný barman, ktorý sa postará o vaše pohodlie a spokojnosť a súčasťou je aj neodhlučnená terasa na treťom poschodí s výhľadom na tanečný parket, na pódium a na vyvýšené koše pre gogo tanečnice.

Rezervácia SKY BOXU GOLD platí len pre počet osôb od 15 a viac. 

Vstupné do SKY BOXU GOLD je dvojnásobok vstupu VIP.

Pri rezervácii SKYBOXU GOLD  za účelom oslavy narodenín, rozlúčky so slobodou alebo firemného, či priateľského stretnutia spolupracujeme s agentúrou Madelaine, ktorá Vám na kľúč zabezpečí tématickú narodeninovú oslavu a rozlúčku so slobodou, ktorá zahŕňa výzdobu skyboxu/skybox gold, party catering a candy bar vo zvolenej téme ušitej na mieru oslávenca alebo nevesty/ženícha. V prípade firemného alebo priateľského stretnutia Vám zabezpečí party catering podľa požiadaviek.

Pre viac info kontaktujte info@madelaine.sk, www.madelaine.sk


Prvý krát MINISTRY of FUN BANSKÁ BYSTRICA - prvá akcia v klube

Po dlhých prípravách, prestavbách, vybavovaniach všetkých vecí okolo klubu sa 10. júla 2009 konala prvá oficiálna akcia klube v Banskej Bystrici so známym názvom či značkou MINISTRY of FUN. V tento deň sa otvoril najmodernejší a najväčší klub na Slovensku a prišlo si to vychutnať viac ľudí ako sa mohlo dostať dnu. 
Line up: DJ AQUA aka BIDLO (FM Radio/SK), DJ Mustee (MINISTRY), DJ IZZY (MINISTRY) a DJ DAVE (MINISTRY)


Aktuálne na stránke: 067 ludí